KONST / Litografier / Litografi 14454236
nr 1445 4236
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 20/65, daterad 82. Bildmått: 30x39, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Utrop:
500 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:22:20
Timo Solin
Läs mer om Timo Solin